Nákup DM #1

októbra 17, 2014
Ahojte dnes som v ZUŠ na výtvarnej. Potom som išla do mesta a povedala som si že iba tak skočím do DM a popozerám čo tam majú.No len že ja keď tam vojdem na prázdno nemôžem odísť.A tak som si kúpila tieto 3 vecičky.

Ako prvý vám chcem predstaviť šampón na lupiny s citrónovou vôňou.Potrebovala som šampón. Doteraz som používala iba ten od Avonu ale rozhodla som sa že zmena je život a tak som si kúpila tento.Bol na výber v rôznych vôňach ale ja som si vybrala citrón.
Ďalej je to tento Baby Lips hydratačný balzám.Keď že som ho veľmi často videla na iných blogoch a každý mal na nich veľmi pozitívne hodnotenie rozhodla som sa že si ho kúpim.V DM ich mali veľa a ja som si nevedela vybrať farbu ale nakoniec som si vybrala túto farbu.
Je to odtieň Cherry Me.Určite bude o tomto Baby Lips balzame aj recenzia.Podrobnejšie fotky.

Ako posledné sú to tieto hlboko čistiace pásiky na nos(mali aj na bradu a čelo ale ja potrebujem hlavne na nos).Cena je podla mňa veľké plus keď že stáli iba približne 2 eura.Podla niektorých recenzií na blogoch som usúdila že asi najlepšie budú značky Essence.Ešte som ich neskúšala ale keď ich vyskúšam dám sem recenziu na tento výrobok.Tieto pásiky sú podla mňa veľmi dobre zabalené.V jednom balení sa nachádzajú 3 prúžky.Na skúšku som si kúpila zatiaľ iba jedno balenie.
Takto to vyzerá keď balenie otvoríte.Každý prúžok je zvlášť zabalený čo je podľa mňa tiež veľké plus.

Dúfam že sa vám článok páčil,používate niečo z toho čo som si kúpila?Aké sú vaše názory?

9 komentárov:

 1. hezké :) ten balzám mám taky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Už dlho si chcem kúpiť Babylips, no nikde ho ho nemali! Až teraz prišiel aj k nám :3 Tak sa len spýtam, koľko stál? :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mám přesně ten babylips a je super, líbí se mi moc ta barva na rtech a vůně :)
  Blog by Veru

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Babylips jsem ještě nezkoušela, ani mě neláká :)
  Thoughts by Lucys

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.