Nechty #1

novembra 07, 2014
Ahojte baby.Na dnes som sa veľmi tešila pretože mi mala prísť zásielka z jedného e-shopu. Hneď ako som prišla domov zo školy som plná zvedavosti otvorila tento balíček.Bola som veľmi prekvapená že doba dodania boli iba dva dni.Preto veľká spokojnosť.Tak čo chcete vidieť čo mi prišlo?Pozrite si celý článok.


Ako môžete vidieť na obrázku toto všetko som si objednala.


Ako prvý je to tento odlakovač za super cenu 1,50 €.Keď som uvidela tú cenu musela som ho mať.Doteraz som používala iba odlakovače od Avonu a tie stoja približne okolo 5 €.Navyše tento odlakovač je značky Essence ktorú milujem.Tak som zvedavá aký bude.Ďalej sú to tieto nálepky na nechty.Cena jedných bola asi okolo 0,80 €.Keď že sa blížia Vianoce (reklamy v televízii idú už od od konca Októbra) vybrala som si prevažne nálepky s Vianočným motívom.Prepáčte ale fotky nie sú moje preto že keď som ich fotila boli celé rozmazané.Tieto prvé nálepky sú vodolepky na nechty.Dajú sa použiť na normálne ale aj na umelé nechty.Tu sú vzory nálepiek čo som si kúpila.
Ďalej som si ešte kúpila tieto zdobiace pásiky.Keď že mám rada originálne ozdobené nechty tieto pásiky som musela mať.


Tak a najväčšiu radosť mi urobil tento pilník na nechty ktorý som dostala ako darček k objednávke.

Navyše mi ešte pribalili poukaz na 10% zľavu pri nákupe nad 20€.Tento e-shop je proste super.Určite odporúčam.Ak by ste chceli vedieť ako sa tento e-shop volá napíšte mi na môj email
kajuska881@gmail.com

8 komentárov:

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.