Haul alebo odmena za prijímacie skúšky :)

mája 15, 2015
Ahojky :D.Ako sa mi máte babenky?Ja mám konečne po všetkých skúškach (juchú) a konečne sa môžem naplno venovať blogu a oddychovať.Samozrejme že som sa po každej skúške niečim odmenila.Poďte sa pozrieť.

 Neutrálne lodičky mi v mojej zbierke chýbali. Vlastne ja ani nemám veľa lodičiek pretože nosím skôr topánky bez podpätkov ale teraz som potrebovala nejaké neutrálne lodičky a tak som zavítala do Vietnamca :) a tieto topánočky som uchmatla za 16€.Musím povedať že sú perfektné.
 Keď že už je teplo ja si nemám čo obuť a to doslova!Nie som veľmi teniskový typ a tak som si zohnala tieto super mokasíny za perfektnú cenu 15€ u spomínaného Vietnamca.Kúpila som si tam aj kabelku ale tú vám lepšie ukážem na narodeniny keď že je to darček.Uhádli ste Vietnamec mal veľkú radosť z môjho nákupu :)
A posledná je midi suknička s ktorej som veľmi nadšená pretože milujem retro,vintage štýl a táto suknička mi ich trošku pripomína.Stála okolo 2€ (ako ste podľa tej ceny zistili bola kupovaná v sekáči,niekedy tam nájdem také vychytávky aké ste ešte nevideli za super ceny)
Skvelo ukáže s béžovými lodičkami ktoré som si kúpila :D
Tak čo ako ste prežili tento týždeň vy?Chodíte niekedy nakupovať do sekáča?

6 komentárov:

 1. Tady se někdo pěkně odměnil :) Do sekáčů chodím a jsem pak nadšená z těch úlovků za směšný ceny :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ty lodičky jsou super, také si hodlám pořídit béžové, ale bohužel jsem si nedávno koupila černé, se zlatou aplikací (upřímně je moc nenosím, právě kvuli te zlate aplikaci, ktera se ke vsemu nehodi) a tak si budu muset nejakou dobu počkat :D :) ... pořídila sis super věci :)

  http://sweetelis.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tie lodičky sú super :) Asi navštívim aj nášho vietnamca lebo také niečo dávnejšie zháňam :D Ale všetko sú pekné veci :)

  Life-by-romi

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Aj ja už mam všetko za sebou, konečne prijatá :D
  a tie lodičky s tou sukňou vyzerajú vážne dobre:-)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.