Krátky random

mája 10, 2015
Pekný dník prajem všetkým ktorý tak ako ja leňošia (aj keby som veľmi nemala zajtra ma čakajú prijímacie skúšky a ja som ma ešte do ničoho nepozrela :D dúfajme že dopadnú dobre).Počasie je mizerné (chladné a upršané) a tak som si sadla za notebook s čajom v ruke a rozhodla sa napísať nejaký článok aby som nemusela myslieť na zajtrajšok.Dlho som sa rozhodovala čo napíšem do nejakých recenzií alebo new in článkoch sa mi nechcelo (mala by som vám už napísať druhý článok o e-shope organizátorka ale nejak sa mi do toho nechce).Rozhodla som sa že už dlho tu nebol random článok.A tak som si jeden nachystala.Poďte sa pozrieť čo sa v mojom živote udialo za posledné 2 mesiace.

Asi najdôležitejšia udalosť za tieto mesiace je táto malá gulička menom Dolly.Je to strašná neporiadnica ako môžete vidieť aj na obrázku.Podstielku v klietke jej niekedy mením aj 3 krát za deň lebo nemôžem pozerať na to aký tam má neporiadok.Je to dosť únavné a niekedy som fakt rada že si môžem aspoň na chvíľu oddýchnuť.Privítali by ste článok o môjmu novému prírastku?
Len tak po príchode zo ZUŠky.Veľmi sa mi páči ta kombinácia farieb.
V Apríli nechýbala príprava na monitor ktorý v mojom prípade dopadol aj tak na nič.Priznám sa čakala som že ho napíšem lepšie no čo už.
Fantastický obedík s rodinkou.
Objednávočka pre celú rodinku z Parfums.Tešte sa na množstvo recenzií.
Vlastnoručne vyrobený lapač snov na absolventskú prácu z výtvarnej (ZUŠ).Poviem vám dosť som sa natrápila :)
Tak držte mi zajtra palce nech to zajtra dám a ja vám želám aby ste v pohode zvládli Pondelok :)

3 komentáre:

 1. Pekný random. :-) zajačik je milý a teším sa na recenzie. A prajem veľa šťastia pri príjmačkách, určite ich dáš :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Dolly je roztomilá :) Líbí se mi mint tenisky

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Určitě! Moc se těším až vydáš nějaký článek o Dolly. Já sama mám králíčka, jmenuje Aurel, teda původně jsem ji kupovala jako holku - Auroru - ale po třech měsících z toho vzešel kluk :( :D :D
  Máš pravdu, ty barvy jsou úplně skvělé :) Mi se strašně moc líbí ty kalhoty, odkud je máš? :)
  http://janetsonrisa.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.