Kreativita na správnom mieste #2

mája 22, 2015
Ahojte,ahojte :) .Ani neviem ako ale ten čas naozaj rýchlo plynie.Konečne mám po všetkých skúškach a konečne som zapísaná na strednú (juchú).Konečne som sa dokopala dopísať poslednú recenziu na výrobky z e-shopu Organizatorka .Viem,viem sľubovala som vám ho už pred 2 týždňami ale nebudem sa vyhovárať že nebol čas proste je to tak že nebola chuť na písanie.Prepáčte.


Keď že sa mi nechcelo vymýšľať čo nakresliť na tričko.Vytiahla som jedno staršie sestričke zo skrine :) bolo už celé ošúchané ale slabé obrysy ešte bolo vidieť.A tak sa začala akcia s týmito farbami.
Vyššie môžete vidieť to moje podarené dielo.
A teraz samotné farby:
Prepáčte za fotky ale to počasie vonku fakt stojí za nič.
Takže obidve textilné farby sú kvalitné a majú takú fajn nie veľmi riedku konzistenciu.Majú dobré otváranie ktoré sa dá použiť pri maľovaní štetcom ale podľa mňa sú skôr na pečiatkovanie hubkou (špongiou).
Farbu je potrebné zažehliť na 5 minút z rubovej strany.Páči sa mi že fľaštička je z plastu (doma mám farby v sklenených fľašiach a poviem vám nie je to veľmi dobré).Tričko som ešte neprala takže neviem ako dlho vydržia farby.
 Neviem povedať s ktorou farbou som viac spokojná ale asi je to čierna pretože lepšie kryje (to je pochopiteľné veď je to tmavá farba a tá vždy lepšie kryje)
Na záver sa chcem veľmi poďakovať e-shopu Organizátorka za spoluprácu.A vám milé čitateľky želám víkend plný kreativity :)

3 komentáre:

 1. Tyhle barvy vypadají zajímavě :)

  http://sweetelis.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Už dlhšiu dobu hladám dobré farby na textil. Tieto som ešte nikde nevidela. No vyzerajú celkom dobre.
  A inak páči sa mi to tričko :) Také zlatučké :)

  http://renkaartandlife.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Pekné využitie tých farieb. Vydržia naozaj dlho. Tu je link, kde sa dajú zohnať: http://www.organizatorka.sk/c/podusky-a-farby/farby-na-textil

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.