Súboj rúžov!Ktorý to vyhral?

júna 11, 2015
Ahojte!Bez zbytočných rečí prejdem rovno k veci (asi vás to potešilo,že nemusíte znova čítať tie moje zbytočné keci :D ).Pred nedávnom (asi pred mesiacom :D) som sa rozhodla vyskúšať tieto dva rúže.Jeden z nich je určite každému dobre známi a určite ho väčšina z vás vyskúšala.Druhý je pomerne neznáma značka (ani ja som ho do teraz nepoznala).Zaujali ma najme farbou (keď že som chcela nejaký jemne ružový a hnedý rúž).Bohužiaľ z jedného z nich som bola sklamaná,ten druhý ma zase milo potešil. Poďte sa pozrieť ako dopadli v mojich očiach.
Ako prvý ohodnotím rúž značky Makeup Revolution od ktorého som očakávala veľa (čítala som veľa pozitívnych recenzií).Má naozaj krásny a štýlový obal,potešila som sa že bez otvárania viem aký aký odtieň má rúž.Objednala som v odtieni Sweetheart.Prišiel zabalený v nepoškodenej priesvitnej fólii.Po rozbalení,ma prekvapila krásne ružová farba a vôňa.Tešila som sa ako ho vyskúšam.Keď som si ho však išla dať na pery,vôbec nechcel farbiť a mal taký zvláštny povrch (neviem či sa to stalo aj vám).Nakoniec sa mi podarilo nejako naniesť tento rúž na pery.Neskôr som zistila,že rúž sa pri prvom použití zlomil.Bola som z toho veľmi sklamaná.Druhý raz už šiel lepšie naniesť na pery a bolo cítiť krémové zloženie,no vadilo mi (a stále aj vadí) že je zlomení,a tak som ho už viac nepoužila.
Celkové hodnotenie:Krásna farba,vôňa (neviem ako vám ale mne trošku voňal),rýchlo sa zlomil (do teraz neviem prečo),ťažké nanášanie pri prvom použití.
Môj názor je skôr záporný ako kladný.Určite by som ešte chcela vyskúšať paletku očných tieňov od Makeup Revolution.Kto vie možno nabudúce budete čítať recenziu na nejakú paletku :D

Druhý adept je tento rúž značky Brische Fix od ktorého som neočakávala skoro nič,pretože túto značku som nepoznala a vzala som si ho iba kvôli jeho hnedej farbe.Cena bola tiež fajn tak som sa ho rozhodla vyskúšať.Má krásny praktický tvar (veľmi sa mi páči pretože takýto tvar vyzerá veľmi elegantne).Na perách má jemný odlesk do medena (mne osobne sa to veľmi páči).Síce nemá veľkú pigmentáciu a na perách zanecháva iba jemnú farbu no mne sa páči.(Veľmi pigmentované rúže sú pekné no pre mňa nepraktické).Po prvom nanesení na pery som bola nadšená.Krásna farba,rúž má trošku krémové zloženie,takže pery nevysušuje,ale mierne hydratuje.Som rada že sa nezlomil ako ten od Makeup Revolution,pretože by to bola veliká škoda.Musím priznať,že trošku zvláštne vonia,ale po druhom použití to nebudete vnímať.Používam ho často,skoro každý deň.Je ideálny do školy (ja nosím výrazné rúže iba do mesta,alebo na nejakú udalosť).Maximálna spokojnosť.
Celkové hodnotenie:Výborný rúž za minimum peňazí,krásna farba,nevysušuje pery,nevýhodou je asi len pri prvom použití vôňa (dá sa na to zvyknúť,nie je až taká strašná).
Tento rúž ma milo prekvapil.Najviac sa mi páči ten tvar.Vyzerá tak luxusne :).Nabudúce vyskúšam asi ten môj vysnívaný ružovučký (keď že ten od Makeup Revolution sklamal).

Tak za mňa určite Brische Fix.Ktorý je váš favorit?Vyskúšali ste už nejakí z týchto rúžov?

6 komentárov:

 1. Zatím jsem ani jednu rtěnku nezkoušela, ale chtěla jsem zkusit nějakou od MR, ty odstíny jsou vážně krásné. O té druhé značce slyším poprvé, podívám se po jiných odstínech a třeba také koupím, podle popisu vypadá fajn :)

  http://sweetelis.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. prvý rúž má peknú farbu, škoda, že toho prvotného sklamania
  inak, skús popracovať kúsok na gramatike, inak je recenzia veľmi pekná :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ty rtěnky od MUR mě lákali, hlavně ty jejich nízké ceny, ale teď jsem ráda, že jsem si je nekoupila:)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ten druhý vypadá o dost lépe než ten od MR :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Mě se ten od MR hodně líbí. Možná, že kdyby se ti nezlomil, tak by byl při dalších použití i fajn. Škoda.
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Když se rtěnka zlomí, to je pak na prd. Já mám od MR rtěnky 2 a nezlomila se tedy ani jedna, ale zase se mi zlomila rtěnka od NYC. Více se mi líbí odstín rtěnky od MR :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.