Čo je u mňa nové?

júla 01, 2015
Ahojte.Tak konečne sme sa dočkali a sú tu prázdniny.Pre mňa nie sú až také veselé,pretože v septembri nastupujem na strednú školu (mám trošku strach aký budeme kolektív,aký budú učitelia atď.).No ani sa nenazdám a už to bude za mnou takže sa snažím na to nemyslieť a užívať si prázdniny.Pripravila som si pre vás taký random a haul dokopy.Bude to dlhší článok,keďže je toho veľa čo by som vám chcela povedať no budem sa snažiť to skrátiť.Dúfam že sa vám bude páčiť.
Stále sa môžete zapojiť do GIVEAWAY

Začnem nákupom v Kik.Súrne som potrebovala nejakú peňaženku,pretože tie čo som mala boli nepoužiteľné.A tak som našla krásnu čiernu s roztomilou mašličkou.K nej mi pribudol aj tento nádherný rámček na fotografiu.Miesto už má ale fotka v ňom vždy nieje (neviem sa rozhodnúť akú si tam dať).

/rámček na fotku/
 /praktická peňaženka/

Asi pred týždňom mi prišla táto obrovská nádielka kozmetiky z Parfums.Strašne som sa tešila.Mnohé veci som už aj vyskúšala,takže sa znova tešte na pár recenzií :)
/kozmetika z parfums/

Som strašní maniak na krížovky.Mám rada keď sa cez voľnú chvíľu zabavím a precvičím mozog :).
/lúštime :)/

Keďže tento rok som končila základnú školu rozhodli sme sa,že si dáme spraviť takéto absolventské mikiny.Na chrbte máme názov školy,triedu a naše mená.Fotku zo zadu tu pre istotu nedávam :).
 /absolventská mikina/
/aj tak niektorý plakali :)/

Neviem,ale v poslednej dobe chodím iba po doktoroch.Dúfam že čoskoro už budem zdravá :)
/lieky/

Moje nové nádherné šatôčky.Mali už aj svoju premiéru a to včera (na konci školského roka).Sú vzdušné a na boku majú veľký rozparok.Vyzerá to naozaj super.
 /musím uznať že na vešiaku nevyzerajú nejak veľmi super/
/kvalita fotky na nič ale sú krásne/

Túto knihu som dostala včera od školy za výborný prospech a dochádzku (nechcem sa chváliť ale mala som veľmi nezaujímavé vysvedčenie :), samé 1 :D ).Už som prečítala skoro polovicu no musím povedať,že knižka je v niektorých častiach pre trošku silnejšie žalúdky :).Na druhej strane tam zaujímavo opisuje život mladých upírov.Odporúčam prečítať.
 /veľmi zaujímavá kniha/

Niečo z kozmetiky.Balzám z Kik je super.Telový sprej je trošku slabší,ale mne to nevadí a čístiacu kefku na tvár od Avonu som ešte neskúšala :)
 /niečo z kozmetiky/

V sobotu som bola na nákup pre môjho papkáča (zajačika).Minula som dosť (ani vám to nehovorím) ,ale aj tak mám pocit,že mu to vydrží maximálne 2 týždne.To je taký môj malí hladoš.
 /zásoba a maškrtka pre Dolly/

Takéto perníčky sme dostali od našej pani triednej učiteľky.Patrí jej ďakujem za to,že to sama upiekla pre nás.Samozrejme že to nezjem,nechám si to na pamiatku :)
/perníček s mojim menom/

To je asi všetko.Som rada,že som sa vám tu mohla vyrozprávať a poukazovať vám všetko z čoho mám,ale i nemám radosť,čo mám nové atď.
Prajem vám príjemné prázdniny.

8 komentárov:

 1. Ten balzám na pery z Kik a čistiacu kefku na tvár mám tiež :) www.moonlight-honeymoon.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ty šaty se mi víc líbí na tobě, než na tom věšáku :3 Jsou opravdu krásné, a tobě moc sluší, Janie :)
  http://janetsonrisa.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Držím palce při nástupu na novou školu. Rámeček se mi moc líbí. Z Parfums ti přišla skvělá nadílka, už se těším na recenze. A ty žluté šaty. Na věšáku mě moc nezaujaly, ale na postavě jsou nádherné. Užij si prázdniny. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Rámeček na fotku je krásnej a žluté šaty jsou naprosto dokonalé!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tie šaty sú krásne a tie mikiny sú super:)..pfuu, tak to sú supeer známky, ja som mala jednu 2 a inak samé:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ty šaty vypadají na postavě opravdu krásně :) Na mě by to vypadalo šíleně jsem strašně bílá :D Jinak gratuluji k vysvědčení a neboj na střední to bude určitě super :) Jinak jsem taky dostala celkem morbidní knížku od školy - o nejděsivějších vraždách československa :D

  http://sweetelis.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.