Haul z 10.07.2015

júla 13, 2015
Ahojte!Tieto menšie nákupy sa uskutočnili už v Piatok,ale nejak sa mi nechcelo dať sem fotky.Už dávno tu nebol žiadny haul,pretože nebol čas na nákupy.Keď že sú už prázdniny užívam si voľné chvíle,a tak sa našiel čas aj na nákupy.Poďte sa pozrieť čo mi pribudlo.
P.S:Chcem upozorniť že giveaway na mojom blogu som predĺžila do 20.07.2015

 No kto by odolal týmto krásnym bielym teniskám so zlatými detailami.Najviac ma zaujala najme tá zlatá pracka.Na nohe vyzerajú super.Aký je váš názor na biele tenisky?Urobila som dobre že som si ich kúpila?

 Nové čítanie na leto musí byť!Mala som ešte knižnú poukážku v hodnote 12€ (dostala som ju ako darček od ZUŠ),a tak som si vybrala túto,pretože ma veľmi zaujala.Som zvedavá aká bude,určite vám dám vedieť.
 Ták a teraz mi asi neuveríte.Tento super úlovok (šortky s vysokým pásom) som kúpila iba za 0,50€ !No proste som ich musela mať.Na postave vyzerajú úžasne.
 Kto by nepoznal tatto choker.Musím sa priznať že na začiatku sa mi tento trend veľmi nepozdával,ale nakoniec sa mi to celkom začalo páčiť.Nájdete to v Kik za 1€.
Tak nakoniec som ani ja neodolala a kúpila si tieto tepláky.Som síce skôr elegantný typ,ale niekedy treba aj športový kúsok.A tieto keď ich mám oblečené vôbec nevyzerajú,ako tepláky.
Náramok ktorý som dostala ako darček k nákupu.
Zlatý náhrdelník,ktorý krásne ukáže na krku.Je jednoduchý ale zato výrazný.
Čo ste si v poslednej dobe kúpili vy?Ak ste sa ešte nezapojili do giveaway máte ešte šancu.

8 komentárov:

 1. Zajímavé úlovky :-)

  Zvu Vás k historicky první giveaway u nás na NARA blogu, kde si můžete zasoutěžit o balíček plný věcí, který pro Vás dovezla Klára až z Turecka!!
  http://natalieklara.blogspot.cz/2015/07/turkiye-2015-giveaway.html

  NARA // czech fashion blog
  www.natalieklara.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jééé, ty šortky vypadají úžasně :))

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.