Haul/Back to school with Janie #2

augusta 17, 2015
Ahojte.Tento článok som pôvodne plánovala na nedeľu,ale nejak mi to nevyšlo.Je to jeden z rady článkov Back to school with Janie.Keď že som tento mesiac nakupovala väčšinou veci do školy prinášam vám tento nedávny haul.

Táto fľaša sa mi veľmi páčila dizajnom a praktickosťou.Stála 2,50€.Priznám že to nie je žiadna zo zdravých fliaš,ktoré neobsahujú škodlivé látky,ale mala som to šťastie a kúpila som si pred 3 mesiacmi zdravú fľašu za 12€.Vydržala mi mesiac a potom začala pretekať (pravdepodobne pukla).Tak usúďte sami či to nie je veľa dať za fľašu ktorá vám vydrží mesiac 12€.
Guma a strúhadlo na ceruzky v jednom je vynikajúci pomocník v škole.
Neviem ako vy,ale ja mám každý rok plnú tašku rôznych papierov a všetkého možného čo nám dajú učitelia,potom sa to všetko potrhá a pokrčí.Preto som si kúpila tento super obal v ktorom sa už nič nepotrhá.

Tieto farebné gumovacie perá som dostala zadarmo k nákupu.Ja mám perá tohto typu veľmi rada.
Prezúvky sú asi základom (ale až po batohu).Ja som si vybrala tieto z Deichmanu za 10€.Nikdy som ešte takéto prezúvky nemala tak som si povedala,že by nebolo odveci vyskúšať ich.
Nakoniec to najzákladnejšie a to je batoh.Hľadala som skoro všade no nič nemali podľa mojich predstáv až som nakoniec našla tento značky Nike.Veľmi sa mi páčil a tak som si ho vzala.Stál na moje prekvapenie 24€.
Čo ste si kúpili vy?Nezdá sa to,ale už o dva týždne začína škola.Prečo mi tie prázdniny pripadajú tak strašne krátke.

7 komentárov:

 1. Ještě že mě škola čeká až za měsíc, protože tak perfektně připravená jako ty nejsem ani náhodou.... :(

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak ty jsi opravdu vybavená :D Já se přiznám, že batoh už od začátku střední nenosím, jenom notebook a kabelku a mini pouzdro s propiskou, tužkou, gumou a 4 zvýrazňovače :D
  Ráda bych tě pozvala do giveaway, která zrovna probíhá na mém blogu :)

  SweetElis

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Dobrá výbava :) A hezký batoh :D
  http://nellylove99.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Já měla začátek školy nejradši, protože jsem měla vždy spoustu nových věcí. :-D Batoh i přezůvky jsou super. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.