Random/Najhorší mesiac v skratke

septembra 26, 2015
Ahojte.Trošku som sa odmlčala od bloggovania,no sľubujem že každú sobotu alebo nedeľu tu nájdete jeden článok.Cez týždeň to nestíham.Vysvetlenie nájdete nižšie.

Ako už viete na začiatku mesiaca som bola na operácií.Musím povedať že som sa strašne bála ale všetko dopadlo dobre a ja vám tu píšem článok :) .
Tento rok som začala študovať na strednej škole.Keď som prišla po týždni maródky zažila som horor.Na taký tlak som na základke nebola zvyknutá.No teraz som si už zvykla a príde mi to normálne.Denne chodím domov neskoro,učím sa okolo 3 hodín a nestíham skoro nič.
Skoro denne píšem úlohy zo strojopisu na celú stranu.
Kvôli tomu som sa musela vzdať mojich krásnych dlhých nechtoch.
No ale dosť už o škole.Pripravujem pre vás jednu recenziu na výrobok z kozmetiky Weleda, new in článok a jedno prekvapenia na 1. narodeniny blogu.
Našu Dolly už chytá puberta :D  máme to s ňou teraz ťažké.
Konečne som aj ja ochutnala vodu Voss a poviem vám že nebola nič moc.Mne osobne nechutila ale tá fľaša je super (aj tak si myslím že si to každý kupuje iba kvôli tomu baleniu)
Tak ma napadlo chceli by ste aby som celí jeden týždeň fotila moje outfity do školy a potom vám ich tu dala?Toto som mala oblečené v piatok.
To je na dnešok všetko dúfam že pochopíte moju čiastočnú neaktivitu a na blog nezanevriete.

6 komentárov:

 1. Tak doufám, že už jsi zdravá a když ne, tak přeji brzké uzdravení. Operace bych se i já bála. Školu už mám naštěstí za sebou a vodu Voss jsem ještě neochutnala. Taky se mi hodně líbí láhev. :-) Outfity klidně přidávej, ráda se podívám.
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Prajem skoré uzdravenie :) a áno článok s outfitmi za celý týžden by bol naozaj super :)

  http://renkaartandlife.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ten svetřík je krásný :) No psaní všemi 10 nesnáším a rozhodně jsem odmítla se kvůli nim zbavit dlouhých nehtů! :D Přeji brzké uzdravení ♥

  SweetElis

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jé hodně se mi líbí outfit, co jsi měla v pátek :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.