Odviaž sa!Kdekoľvek!

októbra 20, 2015
Ahojte.Pamätáte si tú dobu keď všade okolo boli fotky Odviaž sa denníkov?Ja by som vám chcela tiež ukázať niečo z toho môjho.Neviem ako vás,ale mňa tento denník veľmi zaujal a je to super vec na zabitie nudy.Síce ho mám už od Júla,ale nemala som veľmi čas plniť úlohy.No pár vecí sa tam našlo čo som stihla,a tak kuk na ne :D. 

Táto strana sa mi páči zo všetkých najviac.Neviem možno ten obrázok nemá nijaký súvis s touto úlohou :)
Táto strana sa trošku zle fotila pretože je presne v strede a vkuse sa mi ten denník zatváral.Stranu som navoňala mojou obľúbenou vôňou Katy Perry-Killer queen.
Neviem či tieto odkazy prečítate.Podľa mňa veľmi vystihujú život a to ako by sme ho mali brať :) 
Viem papierik od cukríka nie je sám o sebe lepkavý :D ale ten cukrík čo v ňom bol áno :D.A pár lepkavých vecí dokreslených.
Toto je jedna z nedokončených strán.
Ukážka z denníka.
Inštrukcie na začiatku denníka.
A nakoniec ďalšia ukážka z denníka.
Máte aj vy tento denník?Tento môj je len vo vreckovej verzii.Ak máte na blogu nejaký článok tohto typu hoďte mi linky do komentárov.

4 komentáre:

 1. Už dlhšie ma tento denník zaujal a rozmýšľam, že by som si ho kúpila.. kde sa dá kúpiť? V kníhkupectve? :) www.moonlight-honeymoon.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Super tvorba! Moc se mi to líbí :) Až dál něco nakreslíš, určitě o tom udělej zase článek :) Já mám svůj WTJ v klasické verzi, dokonce jsem o něm také napsala pár článků, protože je to podle mě super zábava na zabití nudy a rozvíjení kreativity :)

  SweetElis

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Hrozně se mi to líbí, ale sama žádný nevlastním :)

  Ili Libertad

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mám taky tento deník a je skvělý. Tvá tvorba je moc hezká. :)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.