Sila prírody

októbra 09, 2015
Ahojte.Ako ste sa celí týždeň mali?Pre mňa to bol doslova zabijak.Musela som prežiť prvú písomku zo strojopisu (bol to pre mňa horor ) a trápnu cechovačku (imatrikuláciu).Nečakala som že sa budem nachádzať na čiernej listine a tak som si musela odskákať samostatnú disciplínu.No našťastie to už mám všetko za sebou a konečne je tu víkend. Dnes by som vám rada niečo porozprávala o značke Weleda.Pre niekoho je táto značka pomerne známa pre mňa to však bola novinka,nemala som ani tušenia že táto značka existuje.Keď som však dostala možnosť vyskúšať ju, neváhala som ani minútu. Čo ma na tejto značke najviac zaujalo je to že neobsahuje žiadne konzervačné látky.


Weleda je celosvetovo obľúbená značka kozmetiky, ktorá je jedinečná kvalitou svojich produktov a šetrnosťou k životnému prostrediu. Filozofiou značky je dodržovanie najvyšších štandardov kvality a udržateľné využívanie prírodných zdrojov. Firma Weleda si sama pestuje liečivé rastliny vo vlastných záhradách. Všetky svoje produkty starostlivo pripravuje  citlivými výrobnými postupmi a z čistých prírodných surovín. Prípravky Weleda teda neobsahujú žiadne umelé konzervačné látky. História spoločnosti Weleda siaha už do roku 1920, kedy sa traja priekopníci, holandská lekárka, rakúsky filozof a mníchovský chemik, rozhodli založiť laboratórium, zaoberajúce sa výrobou farmaceutických prípravkov tzv. celostnej medicíny. V priebehu celej svojej dlhoročnej histórie sa spoločnosť Weleda naďalej rozvíjala a v súčasnosti vyrába liečivá, doplnky stravy a prírodnú kozmetiku. Prípravky značky Weleda sú mimoriadne šetrné k pokožke a vďaka svojim vlastnostiam sú vhodné aj pre veľmi citlivú pleť.


Ku mne docestoval tento.Je to konkrétne mandľový sprchový krém na citlivú pokožku.Balenie je krásne ružové (podľa mňa ešte aj tá farba zodpovedá tomu že je určený pre citlivú pokožku).Ja osobne nemám citlivú pokožku (aspoň myslím) ,ale tento sprchový krém mi neprekážal.Po otvorený balenia vás omámi krásna prírodná vôňa (bola som nadšená).No na tele tá vôňa nebola až taká super.Celá kúpeľňa voňala ako čakáreň u zubára (neznášam tú vôňu) ,určite viete že som nebola veľmi nadšená.Čo sa týka vône na tele ani po umytí ju nebolo vôbec cítiť (to som rada pretože voňať ako čakáreň u zubára som fakt nemala v úmysle :D ).Na druhej strane pokožka po ňom bola krásna hebká a svieža.Myslím že jej to určite neuškodilo.Konzistencia je hustejšia ako u bežných sprchových gélov.Čo sa týka ceny nie je veľmi nízka.No takáto cena je bežná u týchto prírodných prípravkov,niekedy možno až vyššia keď že za kvalitu sa platí.Neviem sa rozhodnúť či mám dať tomuto produktu áno alebo nie,pretože má aj svoje plusy ale aj mínusy.Takže ostanem niekde medzi a nechám na vás či si rozhodnete tento produkt kúpiť.Ja by som ešte chcela vyskúšať nejaký iný variant týchto sprchových krémov/gélov. Dúfam že tá vôňa už bude lepšia :D.
Máte skúsenosť s nejakým produktom od Weleda?Páčia sa vám ich vône?Dajte mi vedieť aby som sa vedela rozhodnúť :)

2 komentáre:

  1. Já jsem nic nezkoušela, ale hodně mě to láká, jak o tom teď všude čtu :)

    Ili Libertad

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Weleda je uzasna znacka sama o sobe a nikdy bych na ni nedala dopustit :) A tuto mandlovou radu mam moc rada, konkretne krem na ruce,ten je perfektni a skvele hydratuje :)

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.