Moja vianočná nálada

decembra 21, 2015
Ahojte. Konečne je to onedlho tu. Dlho očakávané Vianoce. Rada by som vám ukázala čo na Vianociach milujem a bez čoho si tieto sviatky určite neviem predstaviť. Začnem asi tradičným podujatím, ktoré sa koná  každý rok. Sú to Vianočné trhy. Tá atmosféra  je neopísateľná. Tento rok boli pre mňa veľmi výnimočné.Vystúpila tam jedna super skupina z východného Slovenska, a tak som si to nemohla nechať ujsť.Tu môžete vidieť pár fotiek.Keď som tam už bola nemohla som odísť naprázdno.Kúpila som si ich CD, ktoré malo byť pôvodne vianočným darčekom, ale rozbalila som si ho už predčasne.Perníkom nikdy neodolám, a tak som si vybrala tento pre šťastie.
Punč k takýmto podujatiam neodmysliteľne patrí, ja som si kúpila nealkoholický v takomto krásnom hrnčeku, ktorý mi bude vždy pripomínať tento super deň. Pôvodne tam malo byť napísané niečo v duchu Vianoc, no pravdepodobne sa im asi minuli. 
Pôvodne som vám chcela nafotiť tú krásnu atmosféru, aj som ju nafotila no keď som si doma pozerala tie fotky boli hrozne rozmazané, ale našla som túto ktorá je podľa mňa dokonalá.Čo vy na to?
Výzdoba v jednom z našich obchodných centier. 
 Tak my už máme postavený vianočný stromček. Sestra sa nevedela dočkať, a tak sme ho postavili trochu predčasne, ale myslím že to vôbec nevadí.
Kľudne by som brala takéto vianočné ozdoby na celí stromček. Sú také cute. Súhlasíte?
 Včera sme so sestrou zdobili perníčky. Ak by bol záujem môžem vám tu hodiť recept podľa ktorého som piekla.Sú fakt vynikajúce a zdravé, pretože neobsahujú umelý cukor, iba med.
V tomto chladnom obdobý rada čítam knihy .Bez sviečok si toto obdobie neviem vôbec predstaviť. Dúfam že ma nejaká poteší pod vianočným stromčekom. 
Čo máte na Vianoce najradšej vy? 

4 komentáre:

 1. Můžeš být v klidu, my máme stromeček už tak přes týden postavený taky! :D Jinak tu skupinu neznám, za to perníčkům taky nikdy neodolám ♥

  SweetElis

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Super fotky :) dúfam že si si Vianoce užila a mala si aj pekného Ježiška :)
  Me and my ART

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Skvelý článok :)

  Pozývam ťa na vianočnú Giveaway, ktorá práve prebieha na mojom blogu :)
  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.