MR. Frosty Bubble Bath

januára 07, 2016
Ahojte! Týmto dňom sa pre niektorých končia prázdniny, pre niektorých ešte nie a niekto už pracuje. Vychutnávam si tieto posledná dni prázdnin, pretože viem že najhoršie dni v škole ešte len začínajú. Nasnežilo nám ( no neviem či sa to dá nazvať snehom). V minulom článku som vám sľúbila, že do konca týždňa tu bude nejaká recenzia. Nebola som rozhodnutá aký produkt vybrať z tej veľkej kopy ktorú mám doma. Jedna moja pravidelná čitateľka sa v minulom článku zmienila, že sa teší na recenziu peny do kúpeľa od Avonu. Veľmi ma to potešilo, a tak som sa rozhodla, že ju dnes poteším.Na túto penu od Avonu som sa veľmi tešila. Cena bola prijateľná a keď že ja takéto vianočné obaly milujem objednala som si ju. Začnem asi tým čo na celom produkte upúta najviac a to obalom. Myslím si, že ten sa Avonu podaril zo všetkého najviac. Kto by odolal tomuto rozkošnému snehuliačikovy ? Ja som si objednala Mr. Frosty, v ponuke bola aj Mrs. Frosty (ktorá ma vôňou nezaujala).Výhodou balenia je zmenšený otvor, pri ktorom sa vám nemôže stať, že do kúpeľa vylejete väčšie množstvo ako ste plánovali. Množstvo je pre mňa tiež dosť malé ( 250 ml nie je až tak veľa) no to by som kvôli tomu obalu prežila.

Čo sa týka vône, poviem vám, že ma dosť sklamala. Keď ku mne prvýkrát dorazila, povedala som si že vôňa je úžasná. Pena vonia po brusniciach a pomarančoch.No pri použití to už nebolo také dobré. Pri optimálnom množstve je vôňa minimálna. Pri väčšom množstve je vôňa o trochu lepšia, ale zase mám pocit, že pena mi zaplaví celú kúpeľňu.
Tento výrobok ma veľmi neočaril. Samozrejme celková kvalita výrobkov do kúpeľa od Avonu nie je nič moc , no sem tam sa pritrafí aj super výrobok za skvelú cenu. Trošku som už zanevrela na tieto vianočné edície, keď že ani tá minuloročná s vôňou perníkov nebola nič moc.

A čo vy kupujete takéto vianočné edície? Máte túto penu do kúpeľa? Čo si o nej myslíte?

Vaša Janie ♥

5 komentárov:

 1. Mám doma dva tyto sněhuláčky, ale musím říct, že je moc nepoužívám. Vadí mi, že je obal dost tuhý a nejde pořádně zmáčknout, tudíž pěna moc nejde ven;D

  http://kate-trends.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já jsem přemýšlela, že si ji pořídím, ale nakonec mě nějak nezaujala a teď jsem i ráda a navíc to balení se mi zdá vážně maličké :/

  SweetElis

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ten obal je fakt úžasný :)
  www.vanesasworld.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mám ju doma a tá vôňa... :P
  Pozývam teba a tvoje čitateľky na môj blog: http://rebelliouslily.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ďakujem za link na tento článok :) nechápem ako to že som ho prehliadla. :) s tou kvalitou avonu súhlasím no dúfala som že kedze to tak krásne vyzerá a mala som možnosť aj ovoňať z fľaštičky a vonia to naozaj krásne tak že to bude aj pri použití také dobré. Ono je veľakrát problém práve v tomto s týmito vôňami že tam treba naliať toho neúrekom no nakoniec sa človek udusí v pene a to tiež nie je nič moc. Škoda no. Balením to tak strašne láka a vyzerá tak skvelo. No asi o to ide zaujať balením. Pekná recenzia :) a este raz dakujem :)
  Me and my ART

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.