Sny ma posúvajú ďalej

februára 20, 2016
Ahojte. Tento článok vznikol , pretože  by som vám rada vyrozprávala svoje sny a túžby.  Myslím ,že každý má svoje sny. Kto nesníva ako by nežil.  Sny sú pre človeka veľmi dôležité. Posúvajú naše hranice ďalej a aj vďaka nim môžeme dosiahnuť to, o čom sme do teraz len snívali. Niekedy sa nám možno zdajú nemožné a nesplniteľné, no po čase zistíme, že neboli až také nedosiahnuteľné.  Pravdaže ak budeme stále iba dúfať a nič pre náš sen neurobíme, nemôžme čakať, že sa nám splní sám od seba. Po jeho splnení si vezmeme do hlavy nový a práve to je na snoch dobré. Predstavujú cieľ za ktorým kráčame.

Samozrejme aj ja mám sny. Niekto by možno povedal, že ich je málo, ale podľa mňa nie je dôležité aké množstvo snov máte. Je dôležitejšie či ste schopný ísť si za nimi a splniť si ich.

Paríž
Vy už viete že cesta do Paríža je môj sen.  Francúzsko som začala milovať približne pred rokom, keď sa na mojej stene objavil nápis Paris. Veľmi ma láka vidieť Eiffelovu vežu, Víťazný oblúk a celkovo architektúra a história. Francúzsko je známe aj módou, ktorá sa mi veľmi páči.

Štúdium
Veľmi rada by som úspešne doštudovala.  Momentálne ešte neviem na akú vysokú školu by som sa vybrala ( samozrejme ešte neviem či vôbec pôjdem na vysokú, predsa len ešte neviem čo bude o pár rokov). Chcela by som, aby moje koncoročné vysvedčenie bolo aspoň také dobré ako bolo to polročné. 

Kozmetická značka
Mojim veľkým snom je vlastná kozmetická značka, tento sen má väčšina blogeriek no len niektorým sa aj splní. Ak by sa mi náhodou pošťastilo, na začiatok by som chcela navrhnúť len nejakú limitovanú edíciu. Viem že tento sen nie je veľmi reálny a možno sa mi nikdy nesplní, no je pekné o tom aspoň snívať.

Kawaii box
V poslednej dobe dosť letím na tieto blbosti. Dúfam že čoskoro budem držať v ruke svoj vlastný
 kawaii alebo japan box.

Blog

Dúfam že budem môcť písať blog čo najčastejšie. Počas školy to nie je veľmi reálne, a preto sa vám budem ozývať najme cez víkend. Chcem aby sa vám blog čítal stále tak dobre, ako do teraz. Určite s blogom nehodlám tak skoro skončiť a mojim snom je písať ho čo najdlhšie a oveľa kvalitnejšie.

Aké sú vaše sny? Ktoré sa vám už splnili?
Vaša Janie ♥

8 komentárov:

 1. Moje sny sú skoro rovnaké ako tie tvoje :) tiež milujem Paríž, ale namiesto kozmetickej značky, by som radšej mala módnu. Inak veľmi pekný a inšpiratívny článok :)
  www.vanesasworld.blogspot.com aj s Giveaway

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Snít je krásné, ale úspěšná realizace je krásnější. Když člověk si stojí za svým a bojuje za co chce, ať už je to ve studiu, práci, cestování apodobně, většinou toho dosáhne. Držím palce aby jsi všeho dosáhla. ;)A kromě blogu máme úplně jiné, já bych nejraději se podívala do New Yorku. :)

  http://somethingbykatep.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nice inspiration!
  Thanks for your sweet comment on my blog. I've followed you, now it's your turn to follow back ;)

  http://memoriesofthepacific.blogspot.com.es/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Great post!
  Follow/follow? Let me know on my blog so I can follow you back! :)
  Vesna - Home Chic Club
  http://vesna-kreativnostidrugesitnice.blogspot.rs/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Amazing post! I'm following you, I hope you will follow back ♥ http://everythinggirlneedstoknow.blogspot.ba/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Krásné! Mám ráda pozitivní články! I já se snažím plnit své sny. Nejde vše naráz, ale hezky, postupně :)
  Meet My Lovely World

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Veľmi pekný článok :) Úplne súhlasim s tvojím názorom. Takisto mám svoje sny a idem si za nimi. :) Niečo máme aj tak trošku spoločné ako napríklad štúdium (aj keď ja už riešim prijímačky na vysokú) a Paríž s mojou najlepšou kamoškou. Takisto by som raz chcela mať svoju vlastnú značku oblečenia...ale to je už a little bit bigger challenge! :D But never say never všakže? :) A tebe prajem veľa šťastia! Bež si za svojimi snami! :)
  xoxo
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Zvolila si si vysoké ciele a to je úctyhodné :) Verím, že sa ti aspoň väčšina z nich splní. Kika - Blog for smile

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.