Nebuď kópia, staň sa originálom !

marca 12, 2016
Ahojte. Ako sa máte? Ja celkom fajn, keď že je víkend a ja si môžem naplno oddýchnuť. Teším sa z každého slnečného, teplého dňa, pretože mi pripomína, že sa už konečne blíži jar. V tomto období si uvedomovať, že by už bolo na čase upratať si trochu v šatníku, odložiť hrubé svetre a postupne vytiahnuť tričká s krátkym rukávom (ktoré ja bežne v zime nenosím). Keď že mňa nič nepoteší viac, ako tričko s výstižným nápisom, dnes by som vám chcela predstaviť stránku Shirtinator, ktorá sa týmito vecami zaoberá. Myslím, že túto stránku dobre poznáte. Patrí k najznámejším slovenským webstránkam na vytváranie tričiek, darčekov, ...Mne osobne sa najviac páči možnosť vytvorenia vlastného trička. Na stránke si môžete vybrať rôzne motívy od výmyslu sveta a samozrejme je tam aj možnosť vytvorenia vlastnej potlače tričiek (ako je to v mojom prípade), alebo trička s fotkou, ktoré môžte darovať svojím blízkym, priateľom ako spomienku.Dostala som možnosť vytvoriť si jedno ľubovoľné tričko. Rozhodovanie bolo ťažké už pri výbere typu trička. Stránka ponúka veľké množstvo strihov, farieb, farebných kombinácií, no nakoniec som sa, ale rozhodla pre toto. Bielo-čiernu kombináciu mám najradšej, pretože sa dá kombinovať skoro so všetkým.


Menší problém prišiel pri výbere veľkosti. Bežne nosím tričká veľkosti S no podľa tabuľky to vôbec nesedelo. Nakoniec som sa rozhodla pre veľkosť L (spolieham sa na firmu že údaje v tabuľke veľkostí boli správne).Pravdu povediac s výberom potlače som nemala až taký veľký problém, pretože už dlho som mala v hlave predstavu o svojom vysnívanom tričku. Stačilo ju už iba zrealizovať. Rozhodla som sa pre vlastný text ( mám rada originalitu :D ).  Pri vytváraní som popustila svoju uzdu kreativity a poriadne som sa vybláznila. Skúšala som rôzne druhy písma, farby, obrázky.


Tak a tu môžte vidieť môj hotový výtvor. Ak ma pravidelne sledujete, asi ste si všimli, že som začala preferovať jednoduchosť, a preto je tričko čiernobiele. No nechcela som aby bolo len také fádne, a tak som tam dala ešte ružové srdiečko (keď že je to moja obľúbená farba). Potlač sa dala navrhnúť aj na zadnú stranu trička, no pripadalo mi to už príliš gýčové.
Vlastné tričko som si ešte cez internet nevytvárala, toto bola moja prvá skúsenosť. Systém bol prehľadný, jednoduchý a dobre sa v ňom pracovalo. Nemala som žiadne väčšie problémy. Celkovo túto stránku zatiaľ hodnotím veľmi kladne. Neviem sa dočkať trička ktoré mi príde (som veľmi zvedavá na kvalitu trička aj potlače). Onedlho sa tešte na ďalší článok aj s reálnymi fotografiami.
Poznáte túto stránku? Máte nejaké skúsenosti s návrhom vlastných tričiek, alebo darčekov?

Vaša Janie♥

4 komentáre:

 1. Krásne tričko :)
  www.vanesasworld.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tričko jsi si vytvořila hezky, jsem zvědavá na konečný výsledek! :) Já jsem si své tričko na této stránce už vytvořila a jsem maximálně spokojená :)

  SweetElis

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Taky jsem si na této stránce vytvářela tričko a je super. Myslím, že budeš taky spokojená. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Vyzerá to super! :)
  www.beautyporadca.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.