New in February

marca 06, 2016
Ahojte! Po menšej pauze sa znova ozývam, aby ste vedeli, že ešte stále žijem :). Dnes to bude krátky new in. Rozhodla som sa, že nebudem písať toľko článkov o tom čo som si kúpila, keď že už toho nie je až tak veľa (poprípade vám to ukážem po nejakom čase, keď sa mi toho nazbiera viac). Stredná škola ma od základov zmenila. Prestala som nakupovať, ako šialená a to vysvetľuje, prečo chcem písať menej týchto článkov. Začala som si zakladať najme na veciach, ktoré sa kúpiť nedajú (zdravie, šťastie, rodina, ...). Často sa mi stáva, že vbehnem do obchodu no vzápätí si poviem na čo som sem vôbec išla, veď nič nepotrebujem. Taktiež mi príde veľmi zbytočné míňať peniaze, len tak z rozmaru. Samozrejme ak niečo nutne potrebujem, kúpim si to, ale prestávam vyhadzovať peniaze za zbytočnosti. Tento mesiac som si kúpila väčšinou iba nevyhnutné veci, ktoré som potrebovala, no nájde sa tam aj jedna, ktorej som pravdu povediac neodolala. (Prepáčte za kvalitu fotiek, ale to počasie mi fakt nepomáha.)Začnem asi teniskami, ktoré som nutne potrebovala, keď že moje staré boli už v nenositeľnom stave. Do nedávna som si vždy kupovala elegantné kúsky no nevyhovovali mi, a tak sa stalo, že mám doma plnú skriňu topánok. Rozhodla som sa prejsť na športový štýl, keď že mi aj lepšie vyhovuje. Cestou do školy sa väčšinou ponáhľam, a tak je veľmi nepohodlné ak ma topánky tlačia a ledva dôjdem do školy. Skúšala som viac druhov a dosť som sa zapotila kým som našla tie, ktoré by mi padli do oka aj sadli na nohu :). Nakoniec som ich našla.
CCC-25€


Kožená kabelka, ktorú babička našla v skrini je perfektná. Musela som si ju dať trochu opraviť, pretože mala odtrhnutý jeden cvok na remienku. Vždy sa teším z takýchto retro kúskov :)

Týmto džínsom som neodolala. Už dlho som pozerala po nejakých s destroy efektom, a keď som našla tieto za cenu pri ktorej som sa fakt zasmiala, musela som ich mať. Často nakupujem na internetových výpredajoch. Vyhovuje mi to viac, ako behať po obchodoch, skúšať, a aj tak odídem naprázdno.
Bonprix- 10€

Ďalšie tu mám tepláky, ktoré som si kúpila ma šport/ telocvik. Keď že som dosť vysoká nemohla som nájsť také, ktoré by mi neboli krátke, alebo veľmi široké. Nakoniec som ich našla no musela som si zobrať o 2 čísla väčšie.
?- 10€

A ako posledné tu mám náušnice z chirurgickej ocele. Začala som mať problém s obyčajnou bižutériou, preto som sa rozhodla vyskúšať chirurgickú oceľ. Vybrala som si zlaté srdiečka, keď že som zaťažená na zlato :)

Čo ste si v poslednej dobe kúpili? Nakupujete v Bonprixe?

Vaša Janie♥

6 komentárov:

 1. Pěkné nákupy, hodně se mi líbí tenisky a tepláky. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Botičky jsou super a džíny vypadají taky dobře :)

  SweetElis

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Síce som na strednej len od septembra, tiež ma to celkom zmenilo a zakladám si na tých nehmotných veciach. Aj preto posledný new in na mojom blogu bol asi v auguste, nemám už veľmi potrebu robiť tieto články.
  Ak si myslím, že si z rovnakého mesta ako ja, na ktorú školu chodíš? Teda, nemusíš odpovedať, to len tak. :)
  Inak tá taška vyzerá úžasne, veľmi sa mi to páči. Tiež mám rada takéto retro veci - ktoré sú ale skutočné retro, nie nové z obchodu s nápisom na vysačke retro.
  Rifle tiež vyzerajú super, v Bonprixe nenakupujem, no rada by som, niektoré veci tam majú fakt zaujímavé.
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.