Who cares I'm late anyways

apríla 26, 2016
Ahojte. Ako sa máte? Dnes som našla v poštovej schránke maličký balíček. Otvárala som ho s veľkým očakávaním , hoci som už dopredu vedela, čo sa v ňom asi ukrýva. Boli to tieto žiarivé, biele hodinky zo stránky Poštovné zdarma. Veľmi som sa potešila, pretože som s nimi pred nedávnom začala spolupracovať a hodiniek som sa nemohla dočkať. Objednávka bola odoslaná 8. apríla a dorazila mi 26. apríla. Viem, že to nieje dlhá doba, ale mne sa to zdalo ako večnosť. Ľudia v mojom okolí vedia, že hodinky milujem a každý nový kúsok do zbierky ma nesmierne poteší.Popis predajcu:
Máte problémy s dochvíľnosťou, chodíte často neskoro a čas je pre vás len relatívny pojem? Kúpte si tieto hodinky s nápisom: "Who cares im late anyways". Dostupné sú v niekoľkých farbách.


Hodinky boli bezpečne zabalené v bublinkovej fólii, ktorá ich chránila pred poškodením. Po rozbalení ma mierne zarazil fakt, že hodinky už fungujú, čo sa mi väčšinou nestáva. Na druhej strane to beriem ako pozitívne, pretože hneď na prvý pohľad je vidieť, či hodinky fungujú. Čo sa týka samotných hodiniek, sú krásne a elegantné . V ciferníku sa odrážajú okolité farby, čo vytvára metalický efekt. Najväčším plusom je pre mňa nastaviteľný remienok (mám veľmi tenkú ruku a máloktoré hodinky mi sadnú). Je vyrobený z PU kože, lesklý a pôsobí umelo. Po prvom nosení mi na ňom ostali škrabance a mám pocit, že nemá dlhú životnosť. Ďalším mínusom je, že nikdy neviem koľko je hodín, pretože na ciferníku nie sú zobrazené čísla (čiže z praktického hľadiska sú mi na nič).


Tak si to zopakujeme:

Plusy:
- jednoduchý dizajn
- nastaviteľný remienok
- vhodné pre dámy aj pánov

Mínusy:
- kvalita remienka
- nezobrazenie čísel na ciferníku (je to subjektívne, každému vyhovuje iný typ hodiniek)

Ak máte radi hodinky, tento kúsok vás určite poteší (už len kvôli tomu milému nápisu), ako módny doplnok sú fajn a cena je primeraná kvalite.
Hodinky nájdete TU  (prepnete si verziu webu podľa krajiny).

Máte nejaké hodinky z Poštovné zdarma? Aké sú vaše skúsenosti s týmto e-shopom?

Vaša Janie♥

5 komentárov:

 1. Mám úplně ty stejné!!! :3
  ( http://janetsonrisa.blogspot.com/ )

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Really interesting post...thx for sharing! xx

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Hodinky vypadají skvěle! :) Já bych je ale nosit nemohla, chodím totiž všude 10min předem :D :D

  SweetElis

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Vyzerajú super :) Ten ramienok chápem, ja som si objednala podobné z ALiexpressu a ramienok sa mi veľmi skoro zničil :(

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.