Sweet 16 ♥ !

júna 03, 2016
Ahojte. Rok ubehol ako voda a ja som vo štvrtok oslávila svoje šestnáste narodeniny. Čas strašne rýchlo letí, len pred časom som rozmýšľala o tom aký bude život na strednej, čo všetko ma čaká. Dnes už je to skoro za mnou. Prvý rok školy som úspešne zvládla a môžem sa pýšiť titulom hrdého stredoškoláka :). Zase som o rok staršia a možno aj múdrejšia :). Narodeniny som oslávila len v kruhu rodiny. Žiadna honosná oslava sa nekonala (nepotrpím si na takéto veci). Keďže som už staršia nepotrpím si ani na darčeky, no samozrejme, že som pár vecí dostala. V dnešnom článku by som vám ich chcela ukázať. Ospravedlňujem sa, no nemám čas dlho písať, a tak to budú prevažne fotky.

V piatok som oslávila meniny.


Asi najkrajšia bundička akú som kedy videla. Je na štýl bomber, cena bola dosť vysoká, no za kvalitu sa aj platí :). Značka Bubbleroom (kolekcia Caroline roxy).

Ideálna vôňa na leto. V lete používam skôr telové spreje, no tento parfém som si zamilovala oveľa viac.

Kabelka značky Avon. Zmestí sa do nej aj formát A4. Dokonale sa mi hodí k modrým látkovým topánočkám, ktoré som si nedávno kúpila. 

Ako správna beauty blogerka som túto blúzku, nemohla nechať, len tak zavesenú v obchode. Ďalšia láska na prvý pohľad.

Myslím si, že k tejto huňatej guličke nie je čo dodať :).

Keďže moja sestrička miluje Mášu a ja poznám už všetky časti naspamäť, musela som tu dať túto, ktorá viac-menej súvisí s článkom. (Ak náhodou neviete po rusky nevadí, myslím si, že aj tak vás Máša chytí za srdce.)

Šťastne som oslávila ďalšie narodeniny, pomaly začínam počítať dni do konca školského roka a pripravujem pre vás giveaway. Chcela by som sa trošku odlíšiť od ostatných giveaway, a preto som sa rozhodla, darovať vám niečo mnou vlastnoručne vyrobené. Máte sa na čo tešiť.

Vaša Janie♥

10 komentárov:

 1. great items!. I really love the blouse. xx

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak to opožděně přeji všechno nejlepší! :) Dostala jsi super věci, hlavně ten bomber je pecka! Vůni od Avonu jsem si chtěla objednat, ale než jsem se rozhoupala už v katalogu nebyla :( Voní dokonale ♥

  SweetElis

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Všetko najlepšie! Tá bundička je super! :) A Mášu milujem! :D Ešte na gympli sme mali v septime predmet Umenie a kultúra, kde sme skoro vždy profesora presvedčili, aby sme si kukli aspoň jednu časť :D :D.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Všetko najlepšie!! :D Sladkých 16 si poriadne uži ♥ a krásne nákupy ♥
  Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Všetko najlepšie prajem. :-) a skvelé veci ! hlavne tá blúzka :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. tú blúzku som si chcela kúpiť aj ja! :) je úžasná

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Přeji všechno nejlepší! Bundička je fakt krásná :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. nice blog :) i will follow you xx
  http://dilostmoon.blogspot.pt/

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Jé, tak to dodatečně všechno nejlepší, hlavně, ať jsi zdravá a šťastná a splní se ti všechno, po čem toužíš :) Ta kabelka je moc krásná, ta by se mi také hodila :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.