Leto v plnom prúde

júla 01, 2016
Ahojte.

Leto je už v plnom prúde. Včera som si vyzdvihla moje prvé stredoškolské vysvedčenie s ktorým som nadmieru spokojná. Rok uplynul ako voda. Na začiatku som si želala aby ubehol rýchlo, no keď tak nad tým teraz rozmýšľam je mi aj trochu ľúto, že už je za mnou. Teším sa na dva mesiace leňošenia pri vode. V mojom prípade to bude celé leto kombinácia záhrada + bazén :).
Samozrejme, že v lete najčastejšie nosíme bosé nôžky, a preto by sme sa o ne mali viac starať. Nikto sa za ne predsa nechce hanbiť. Pravdaže aj ja mám niekoľko favoritov a dnes vám dvoch adeptov ukážem.
Obidva výrobky sú od mojej obľúbenej značky Avon. Veľa ľudí si myslí, že táto značka je nekvalitná, no ja ju mám rada, pretože ceny sú prijateľné aj pre študenta (ako som ja), ktorý nemá peniaze na vyhadzovanie. Vždy sa nájdu výrobky, ktoré ulahodia môjmu srdcu, a preto ostávam značke verná.
Prvým adeptom, ktorý sa podrobil mojej skúške bol peeling na nohy s ananásom. Pútavý obal priam volá "kúp ma", Kombinácia farieb je zaujímavá, keďže je peeling ananásový je pochopiteľné, že výrobca volil žltú farbu, ktorá v kupujúcom evokuje aj slnko (čiže leto), a preto si výrobok kúpi.
Konzistencia je gélová, obsahuje veľké množstvo malých peelingových čiastočiek. Vôňa ananásu ma úplne opantala. Hoci nemám nijako zvlášť rada ananás, vôňa mi nevadí, nie je veľmi vtieravá, radím ju skôr k sviežim letným vôňam, ktoré sa mi nikdy nezunujú.
Po použití sú chodidlá jemnejšie a hladšie. Samozrejme, nečakajte zázraky. Lepší výsledok dosiahnete ak ho použijete v kombinácií s elektrickou brúskou na päty.
Celkovo som s ním spokojná. Používam ho skôr na osvieženie chodidiel po náročnom letnom dni.


Druhým adeptom je sprej na chodidlá a do topánok neutralizujúci zápach. Určite to niektoré z vás poznajú. Najmä v lete sa mi stáva, že chodidlá sa v uzavretej obuvi nadmieru potia, čo má za následok nepríjemný zápach. Skúšala som hocičo, no nemohla som sa tohto problému zbaviť. Potom som natrafila na tento sprej a povedala som si, že ho vyskúšam. Veď za pokus nič nedám. Funguje to podobne ako telový antiperspirant, akurát sprej nastriekate na chodidlá prípadne do topánok. Čuduj sa svete nepríjemný zápach zmizol a nohy sa potili o niečo menej. Účinok však nie je dlhý, vydrží asi 4 hodiny. Potom je potrebné nohy/topánky znovu prestriekať. Trochu mi však vadí zápach, ktorý zostane v mieste použitia a zmizne až po niekoľkých minútach. Naozaj sa to nedá dýchať a na malú chvíľu sa musím presunúť inam, počkať kým zápach zmizne a až tak sa môžem vrátiť späť.
Celkovo však hodnotím veľmi pozitívne. Toto je moja prvá skúsenosť s podobným výrobkom na chodidlá a dúfam, že nie posledná.Ktoré výrobky na chodidlá preferujete vy? 

Vaša Janie ♥

6 komentárov:

 1. Moc se mi líbí ten peeling s ananasem, zní to suprově! Já používám sprej na chodidla od značky Oriflame. :) Pěkný článek.

  https://reesediva.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ten peeling vyzera skvele ja teraz hlavne mazem bo mam nejaku suche chodidla
  galantosfun

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Bože tu ananasovuuu vecičku by som ti ukradla 😍😍
  adrianestyle

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Peeling s ananasem vypadá skvěle jak vzhledem, tak popisem! Já na chodidla zatím žádný produkt nevlastním :) Děkuji za sledování a také se přidávám mezi pravidelné čtenáře! :)
  BLOND SITE

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Já bohužel žádný peeling na chodidla nemám, ale už jsem přemýšlela, že bych si nějaký pořídila, teď na léto by se mi hodil :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.