Radosti posledných dní

augusta 23, 2016
Ahojte.

Viem, že stále tu dookola omieľam ako prázdniny rýchlo zbehli. V poslednom čase si začínam myslieť, že dni majú menej ako 24 hodín. Nie je predsa možné aby plynuli tak rýchlo! Iba nedávno som sa chystala na dovolenku a teraz je už skoro koniec mesiaca. Neviem prečo sa tak bojím ďalšieho nového začiatku (zrejme preto, lebo som rada. že som dokopala ten predchádzajúci), no často si teraz vravím. že musím využiť každý okamih. Radujem sa aj z vecí, ktoré iným prídu možno smiešne, no ja to proste tak cítim. Radosť pre mňa nepredstavujú len hmotné veci ako by si niekto mohol myslieť. Toto abstraktné slovo hľadám aj tam kde by ho iný možno nenašli. Ak by som mala tú moc zastavila by som čas, no prišla by som o všetko krásne, ktoré ma ešte čaká a ja si to nechcem nechať ujsť. V podstate som rada, že všetko čo má prísť, príde.


Veľkú radosť mi pred niekoľkými dňami urobila objednávka z Notino, kde som našla tento antibakteriálny gél do ktorého som sa ihneď zamilovala. Je taký fantastický, že snáď nie je ani z tejto planéty.


Knihy od slovenských autorov nemám veľmi v láske, no táto mi proste učarovala. Dokonalý názov, príbeh a citáty, ktoré som si hneď musela zapísať do zápisníka z nej robia perfektnú knihu pri ktorej si oddýchnete. (Recenzia čoskoro na blogu.)

Keď som už spomínala citáty aj tie mi z času na čas urobia radosť. Vždy si rada prečítam niečo čo ma dokáže povzbudiť a poviem si, že to možno nebude až také zlé a hneď sa cítim lepšie.
(Tento je môjmu srdcu naozaj blízky.)


Slnečných dní je už čoraz menej, a preto mi každý a jeden lúč slnka rozžiari deň a nabije ma energiou.


Prekvapenie od Notino bolo perfektné. Keby ste ma videli ako žasnem nad krásnym ružovým boxom iste by ste si pomysleli, že som šialená, no ale nie je chutný :) ? Viac sa dozviete v budúcom článku.


Niet nad šálku dobrého čaju. Ja a čaj sme nerozlučná dvojka, ktorú nič nerozdelí. V poslednom čase som si zamilovala najmä zelený, no nepohrdnem ani iným :).A v neposlednej rade je to film, ktorý išiel pred niekoľkými dňami na JOJke. Niežeby som bola nejaký veľký fanúšik romantiky ale skôr klasiky. Tento príbeh sa mi nikdy nezunuje, dá sa ho čítať a pozerať stále dookola. Všetci mi hovorili čo to pozeráš za somarinu, no ja som ich iba odbila s tým, že nemajú cítenie pre kultúrny zážitok :). Film vo mne zanechal oveľa väčšie pocity ako príbeh na papieri a a niektoré citáty som si jednoducho zamilovala.


"Nech smutnou výstrahou nám navždy je ten príbeh Rómea a Júlie."


Čo v poslednej dobe teší Vás? Videli ste tento film?

Vaša Janie♥.

4 komentáre:

 1. Nice selection! I wish you happy day! xx

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Film jsem neviděla, ale možná se podívám

  Monča / KOSMETIKA PŘÍRODNĚ /

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jen tak dál, pořád se na něco těšit a mít z něčeho radost, je jediný lék do života na všechno.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Film jsem neviděla, ale vypadá docela zajímavě. Já se teď dívám na seriál Přátelé - ten je prostě nesmrtelný! Vždy se u něj hrozně moc pobavím :)
  Jinak radost mi dělá hodně věcí. Konečně jsem se odhodlala založit si na FB stránku se svými fotografiemi, mám radost z toho, jak jsme spolu s přítelem spokojení a náš pejsek čeká štěníky. Za pár dní jdu do školy, na jednu stranu se těším, ale mám i strach. Tak snad to bude fajn.

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.