Motivation with I Can Academy

septembra 30, 2016
Ahojte. 
September máme úspešne za sebou a do konca roka 2016 nás ešte niekoľko čaká. Dúfam, že ubehnú rýchlo, keďže sa už teraz nesmierne teším na Vianoce - pre mňa najkrajšie obdobie v roku. Samozrejme so záverom roka 2016 príde rok 2017. Prečo si ho teda nespríjemniť nejakým pekným kalendárom z ktorého sa budeme tešiť celý nasledujúci rok? Naskytla sa mi možnosť spolupráce s I Can Academy - podľa mňa najkrajšou stránkou, čo sa týka produktov a obsahu. Na ich facebookovej stránke môžete vždy nájsť krásne motivačné citáty. Často sa s nimi viem veľmi stotožniť a mám pocit ako keby mi hovorili z duše. V septembri som postrehla na jednom blogu článok o motivačnom diári na školský rok 2016/2017 a zamilovala som sa. Hneď som klikla na ich stránku, no priznám sa cena ma odradila a neobjednala som si ho, no po skúsenosti s motivačným kalendárom na rok 2017 som si uvedomila, že som urobila chybu a za tú cenu sa oplatí.


Asi najväčším vtipom na tom všetkom je, že som dostala dva kalendáre. Jeden zo spolupráce a druhý som zhodou okolností vyhrala. Neviem prečo ale stále bojujem s mojim vnútorným pocitom, že to voči vám (všetkým zúčastneným súťaže) nie je spravodlivé, no neviete si ani predstaviť ako ma potešilo, keď som uvidela svoje meno ako víťazné. Potvrdilo sa mi, že nie každý deň je dobrý, no v každom dni je niečo dobré! Takže ak môj vnútorný pocit neutíchne a prebije sa až na svetlo sveta na jeden motivačný kalendár sa môžete tešiť vo Vianočnej giveaway!


 Teraz už však poďme k spomínanému kalendáru. Vždy sa mi páčili podobné motivačné veci, nezáleží na tom či sa týkajú cvičenia (mimochodom jeden článok o cvičení pre vás chystám) alebo učenia. Tento kalendár je všestrannejší, pretože sa dá využiť každý deň. Formátovo je asi taký veľký ako väčšina nástenných kalendárov. Veľmi sa mi páči, že na každý mesiac si môžem zvoliť svoj vlastný cieľ, ktorý mi kalendár vždy pripomenie a ja ho tak budem mať naočiach. Citáty zrejme asi ani nemusím spomínať, pretože to k motivácií jednoznačne patrí. Pri letmom prezretí sa mi však veľmi zapáčil tento: Šťastie sa často vkradne dverami, o ktorých ste nevedeli, že ste ich nechali otvorené.


Každý mesiac si tiež môžete vytvoriť nový zvyk a v kalendári si pekne odškrtnete deň, keď ste zvyk vykonali. Keďže som pred mesiacom začala aktívne cvičiť (pár drepov a výpadov v pred, dúfam, že mi to vydrží) tento kalendár by som mala využiť aj k tomu.


Jediné čo môžem k tomuto článku dodať je to, že ak uvažujete nad kúpou tohto kalendára určite neoľutujete. Kalendár kúpite TU .  Ďalšie množstvo motivácie nájdete na I Can Academy.


Máte radi podobné motivačné veci?

Vaša Janie♥

4 komentáre:

 1. Áno,mám rada takéto kalendáre, sú super. ;)

  www.rebelliouslily.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nevypadá špatně, je někde česká verze?
  gingerjannie.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Samozrejme, tu nájdeš aj českú verziu. http://www.vesele-veci.sk/motivacny-kalendar-diar.html

   Odstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.