Stripes

septembra 26, 2016
Ahojte.

V poslednej dobe pozorujem, že blog začína byť aktívny ako kedysi, keď som začínala.  Veľmi ma to teší, no nerada by som to zakríkla. Možno je to zapríčinené aj tým, že sa snažím viac písať a momentálne mi to aj môj čas dovoľuje, no nemôžem sľúbiť, že to tak zostane, pretože ešte stále sa škola iba rozbieha a ja si ani nechcem predstaviť ten zhon, keď sa naplno rozbehne.
Dnes by som vám však chcela ukázať šatôčky, ktoré mi nedávno prišli z Poštovnézdarma.  Musím povedať, že na fotke od predajcu vyzerali perfektne,  no po rozbalení balíčka som zostala v miernom šoku.
Oficiálny popis a zloženie materiálu:


S těmito letními šatičkami budete nepřehlédnutelná! Díky svému designu jsou skvělým outfitem na léto, mají elastický pas, který se přizpůsobí vaší postavě a na výběr je z pěti různých velikostí. Tyto šatičky můžete vytáhnout jak na rande, tak na večerní posezení s kamarádkami. S nimi prostě nemůžete šlápnout vedle.

Materiál: akryl, polyester, spandex, lanon (Upozorňujem, že na šatách je napísané 100 % polyester!)

Podľa rozmerov uvedených pri výrobku som si objednala veľkosť S, ktorá mi mala byť akurát. Šatôčky tohto typu mám v lete najradšej preto som sa potešila keď som ich zbadala. Taktiež som si prezrela zloženie materiálu (nemali byť ani príliš tenké ani hrubé). Zo vzorov ma najviac zaujali čierno-biele prúžky, a tak bolo rozhodnuté.  Najlepšie na tom všetkom je to, že nikdy presne neviem kedy mi balíček príde, a tak každý deň chodím domov s očakávaním v očiach. Nakoniec som sa ale dočkala, no už som nebola až taká nadšená ako na začiatku. Popis produktu vôbec nezodpovedá realite! Materiál by sa dal prirovnať k tenkej šušťavej látke, navyše je úplne priesvitný ako šaty sa to nosiť nedá. Navyše som na zadnej strane šiat našla čierne škvrny zrejme od výroby, ktoré ma teda vôbec nepotešili a z blízka sú dosť viditeľné.


Čo sa týka veľkosti ani ta nesedela, ledva som si ich obliekla a ak mam úprimne vyjadriť svoj názor tak mi pripomínajú zásteru. Nosiť ich teda rozhodne nebudem, pretože v nich vyzerám ako keby som si ich vzala mojej mladšej sestre. Šaty zrejme posuniem niekomu chudšiemu ako som ja (avšak neviem či existuje niekto chudší odo mňa :D). Ešte nikdy som nebola taká sklamaná ako teraz, no dalo sa očakávať, že mi príde niečo úplne iné ako na obrázku. Myslím si, že podobnú skúsenosť má veľa ľudí (hlavne z nákupu na Aliespress).


Máte skúsenosti s oblečením z Číny? 

Vaša Janie♥

1 komentár:

  1. Na fotke vyerajú celkom pekne, škoda, že ti nesadli a nevyzerajú aj na postave pekne:/ Ja som si z Činy oblečenie ešte neobjednávala a moc ani nepreferujem nakupovanie cez internet, potrebujem oblečenie vidieť na živo, na sebe, ohmatať si materiál a tak

    Saja Frey blog

    Saja Frey blog

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.