Obľúbenci za September 2016

októbra 18, 2016
Ahojte.

Dnes by som Vám ukázala pár mojich obľúbencov za mesiac September. Viem, idem už trochu neskoro, no mám toho tak veľa, že popravde nemám ani pojem o čase a neviem sa dočkať najbližších voľných dní. Pravdu povediac, tento mesiac bol pre mňa trochu chaotický a stresujúci aj kvôli tomu, že začala škola a ja sa do teraz nemôžem prinútiť poctivo učiť. S malou dávkou šťastia to vždy dokážem uhrať, no nemôžem sa naň spoliehať, pretože ako vieme, šťastie je prelietavé a ja môžem onedlho za svoju lenivosť zaplatiť. Dnešný článok však bude o niečom inom. Určite má každý svojich obľúbencov na ktorých nedá nikdy dopustiť. Ja som sa tento mesiac zamilovala niekoľkokrát, čo sa mi teda stáva často (našťastie ma ešte ani jeden z mojich nápadníkov neodkopol :D).
Ak milujete kávu, toto je presne pre vás! Sprchový gél s vôňou írskej kávy som si objednávala v lete a pravdu povediac nebola som z neho nadšená a nevoňal mi, no s príchodom jesene som si zamilovala kávu a čuduj sa svete, zo zabudnutého sprcháča sa stala láska na celý život. Milujem tú vôňu, ale najväčšou škodou je, že na tele nevydrží dlho a už po umytí ho necítim, no aj tak to bude môj miláčik!
Nedávno sa mi dostal pod ruky lesk na pery od značky Avon.  Došiel mi v krásnej melónovej farbe. Nemám rada výrazné červené farby, preto je pre mňa priam ideálny. Na perách je príjemný,  vôbec nelepí.  Výdrž je niekoľko hodím samozrejme až do chvíle kým sa nenapijete alebo nenajete.  Za mňa jednoznačne najlepší výrobok od Avonu.


Minule som písala, že som sa opäť vrátila k BB krémom. Asi pred mesiacom mi dorazil tento od Color trend za naozaj smiešnu cenu. Prvé čo musím povedať je, že balenie je naozaj maličké ak by ste ho používali každý deň, vydrží možno len mesiac. Na druhej strane ja sa maľujem naozaj len výnimočne, a preto mi toto malé balenie vyhovuje. Objednala som si najsvetlejší odtieň a som spokojná, pretože mi sadol. Ak chcete dostatočne zamaskovať všetky nedokonalosti musíte naniesť 2 vrstvy, pretože dostatočne nekryje, no aj tak som maximálne spokojná. Moju pleť nezaťažuje a určite si ho objednám znova. 


Samozrejme už nemusím spomínať, že milujem značku Yankee Candle! Minulý mesiac som spotrebovala jednu votívku, ktorú si musím kúpiť znova, pretože voňala úchvatne. Reč je o vôni Vanilla Cupcake. Zamilovala som sa do sladkej vône vanilkových koláčikov. Možno to o mne neviete ale keď sa jedná o sladkosti, zákusky a koláčiky všetky diéty a zdravý životný štýl ide bokom! Ja si proste bez týchto sladkých drobností neviem predstaviť život. Zrejme práve preto ma táto vôňa tak dostala. Nie je vtieravá a cez chladné dni sa krásne rozvinie a prevonia aj niekoľko izieb.
Čo patrí k vašim kozmetickým obľúbencom?

Vaša Janie♥

2 komentáre:

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.