Rozhovory s blogermi: Deny life

októbra 15, 2016
Ahojte.

Pred určitým časom som sa rozhodla vyspovedať niekoľko blogerov. Myslím, že je to super nápad ako oživiť blog a zároveň Vám priniesť tipy na nové blogy. Prišlo mi veľmi veľa ponúk na rozhovor, no ja som si vybrala iba 3 dievčatá, ktoré Vám budem postupne každý piatok predstavovať. Ako prvú som si vybrala super babu a blogerku Denisu z blogu Deny life.
Je to začínajúca blogerka. Napriek tomu, že blog píše už nejaký ten piatok ako úplná blogerka si nepripadá. Na blogu sa snaží písať články ohľadom módy ale v poslednej dobe píše čoraz viac o poznatkoch z ciest, príhodách zo života a hlavne tipy na rôzne užitočné veci. Miluje knihy, fotografovanie, taktiež aj nakupovanie a cestovanie. Vo veľa veciach sa s Deniskou podobáme. Taktiež mám blízko ku knihám, fotografovaniu a cestovaniu. Jej blog ma zaujal hlavne nápaditosťou a skvelými článkami, keďže stále prezerám blogy o kozmetike, bola to príjemná zmena.
Položila som jej aj niekoľko otázok na ktoré mi ochotne odpovedala.

1. Keďže hneď v úvode ma zaujalo, že si nepripadá ako úplná blogerka. Vyzvedala som prečo a ako sa vlastne dostala k myšlienke, že začne blogovať.

"Když se podívám na ostatní blogerky, vidím, že mé články nejsou až tak kvalitní, jak by měly asi po takové době být. I můj vzhled blogu mi nepřijde tolik "profesionální". Teď si nebudu stěžovat, protože to někomu může tak přijít, ale čísla byly stále tak nějak v jedné rovině, až teď se to začíná posouvat nahoru, za co jsem nejvíce ráda. Dříve ještě než jsem si založila blog, jsem hrozně ráda sledovala youtuberky a jejich blogy. A chtěla jsem být něco jako oni, ale na youtube jsem neměla, tak jsem si chtěla založit blog. Ale neměla jsem nějakou "podporu" nebo jak to nazvat. Pak jednou mi kamarádka řekla, že by si chtěla založit blog, jestli nechci taky. A tak jsme si blog založily obě."
2. Blogovanie vo dvojici je podľa mňa dobrá myšlienka, no nie vždy je o to záujem zo strany priateľov. Čo si myslia tvoji priatelia o tom, že bloguješ?

"Ze začátku jsem to tajila, ale jen před spolužáky.Postupem času se to dalších pár lidí dozvědělo, někdo mi neřekl nic, někdo mě pochválil. Teď to ví opět zase více lidí, ale názory jsou stejné. Někdo mi říká že super, podporují mě, ale najde se tu někdo, komu se to nelíbí a chce mě "hejtovat". Myslím, že to je u každého a je to taková překážka. Je sice těžké ji v některých chvílích překonat, ale když máte lidi, kteří vás vždy podpoří, je to o hodně snažší."

3. Uvažovala si niekedy nad vlastnou doménou blogu?

"Ano, ale teď si myslím, že je to pro mě ještě "zbytečné". Postupem času bych to chtěla zrealizovat."

4. Máš nejaké spolupráce s konkrétnymi firmami?

"Nemám žádnou spolupráci. Je pravda, že mi jich už pár přišlo, ale nevzala jsem je. Produkty, které mají, se mi nelíbí, a já bych je ani nijak nevyužila, takže jsem neměla důvod, proč spolupráci navázat."

5. Vravela si, že rada cestuješ. Lákajú ťa skôr prírodné krásy alebo kultúra a história?

"Historie mě moc neláká. Raději mám přírodní krásy a kulturu. Vlastně ani nevím. Jako menší jsem měla tu historii velice ráda. Ale jak stárnu, tak se raději pokochám něčím krásným, než se dozvídat nějaké informace, které časem zapomenu."


6. Aké krajiny si už precestovala a čo zaujímavé si videla?

"Pokud nebudu počítat letní dovolené, tak jsem takové ty "poznávací" byla v Anglii, ve Vídni a chystám se do Osvětimi. Možná k té historii dodám, že to co se týká světových válek, tak je u mě výjímka, protože tohle mě opravdu zajímá. V Anglii mě zaujaly útesy Seven Sisters a město Hastings. Tyto dvě místa jsou opravdu dokonalé a doporučuji všem podívat se tam, Na další místa se chystám, hlavně, až budu dospělá."


7. Ako dlho by si ešte chcela písať blog a je podľa teba reálna myšlienka živiť sa blogom?

"Určitě dlouho, baví mě to. Ale uvidíme, jak to osud bude chtít. Určitě ano. Ale teď otázkou, jestli tady, nebo v zahraničí. V zahraničí podle mě ano. Tady už to bude horší, ale já myslím, že dá, pokud člověk neočekává, že z něj bude boháč."

8. Aké sú tvoje ciele do budúcnosti?

"Tak určitě zlepšit svůj blog a posunout ho dál, mít blog v nějaké šabloně.. V osobním životě bych chtěla začít cvičit a můj největší cíl na tento rok (školní rok) je dostat se na střední školu."


Deniske držím palce, nech sa jej splnia všetky sny a tajné priania.
Na záver pridávam odkaz na jej Instagram.

Poznáte túto mladú blogerku? Páčia sa Vám podobné články? 

3 komentáre:

  1. Můj první rozhovor a musím říct, že jsi to krásně dala dohromady.:)
    Děkuji ♥

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Rozhovory mám vera :) Aspoň sa dozviem o nových blogerkách super :)
    www.veraparadis.com

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.