Haul / Pepco, Aliexpress, Avon,...

novembra 13, 2016
Ahojte. Už dlhší čas sa na blogu neobjavil žiadny haul alebo článok typu new in. Keďže minule ma zaujalo niekoľko vecí, rozhodla som sa, že s vami o moju radosť podelím a prinesiem aj nejaké tipy a triky. Už dlhší čas som hľadala "pečiatky" na koláčiky s vianočnou tématikou. V televízií som videla reklamu na Nutellu s pečiatkami na koláčiky. Od vtedy som ju hľadala všade, no nikde som ju nemohla nájsť. (Zrejme do toho nášho zapadákova ešte nedorazila :D). Pri najbližšej návšteve Pepca som ich tam našla za naozaj skvelú cenu 2,49 €. Ihneď som sa do nich zamilovala a utekala ku pokladni. Ak aj vy hľadáte niečo čím by ste ozvláštnili sviatočné pečivo neváhajte, rýchlo sa míňajú aj keď Vianoce sú ešte v nedohľadne.

Najviac som si zamilovala túto so sobíkom. 


V balení boli 3 pečiatky a jedna vykrajovačka na koláčiky, presne v tej istej veľkosti. 
Po dlhšom čase som znova zavítala na všetkým známy Aliexpress. Veľmi rada si prezerám rôzne doplnky a vždy žasnem nad tým, za aké nízke ceny ich predávajú. Samozrejme čo iné by som si odtiaľ objednala ako kryt na mobil. Tento som objednávala ešte na môj starý mobil, ktorý som ale pred nedávnom posunula mladšej sestričke, a tak kryt robí radosť najmä jej :). Kryt som objednávala TU.


Nedá mi neukázať Vám tieto nové krásky z Avonu. Pôvodne si ich objednala mamka (keďže ja mám "alergiu" na bižutériu a nosím jedine náušnice z chirurgickej ocele), no dúfam, že moje uši prestanú štrajkovať a ja si ich budem môcť požičať aspoň na jeden deň.  Náušnice sú jednoduché, vhodné na každý deň. 

A nakoniec niečo čo tiež súvisí s dobrými nákupmi a to je oddych pri šálke kávy. Nedávno som objavila krásnu cukráreň/kaviareň neďaleko od autobusovej zastávky odkiaľ pravidelne chodím domov. Čiže to mám vždy na skok a po dobrých nákupoch padne dobre posedenie v tichej kaviarni, pri skvelej káve v krásnom prostredí. 

Latte príliš nemusím, no niekedy urobím výnimku.
Čo ste v poslednej dobe nakúpili Vy? Zháňate už darčeky na Vianoce?

Vaša Janie♥

3 komentáre:

  1. Kávu veľmi nepijem, ale dobré latté si rada dám. Pre mňa je eštte až príliš skoro myslieť na december a nie to ešte na darčeky. :D

    https://thefashiontwiins.blogspot.sk/

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.