Quotes that describe my life

januára 28, 2017
Pekný večer všetkým, ktorí sa rozhodli čítať tento článok.

Po sto rokoch som sa rozhodla, že znovu oprášim môj blog a nájdem si chvíľu čas na nový článok. Áno, od posledného uverejneného článku prešli síce len dva týždne, no mne sa zdá ako by to už boli mesiace. Január bol pre mňa dosť skeptický a musím povedať, že som sa ani na minútu nezastavila. Tento týždeň to už bolo iné. Uzatvorené známky, Deň otvorených dverí a veľa chýbajúcich žiakov spôsobili to, že sme tento týždeň viac oddychovali ako makali. Samozrejme, že mi to neprekážalo. Mohla som si aspoň na chvíľu oddýchnuť a aj vďaka tomu, som sa dnes dostala na blog. Tento článok bude skôr inšpiratívny, plný citátov a útržkov z môjho života. 
Určite to dobre poznáte, plavíte sa vodami veľkého mora menom Google a hľadáte niečo podstatné. Samozrejme ako to často býva, nájdete skôr to čo nehľadáte, a tak je to aj v mojom prípade. Niekedy natrafím na rôzne citáty, ktoré ma nútia zamyslieť sa nad tým, či je v nich naozaj aspoň kúsok pravdy. Dlho nad nimi uvažujem až sa mi zapáčia a ja si ich musím uložiť pre prípad, že by som potrebovala inšpiráciu. 
Často si kladiem otázku, prečo je život nespravodlivý, prečo má niekto všetko a niekto vôbec nič, no v tom si uvedomím, že nepotrebujem drahé oblečenie, dovolenky ani množstvo peňazí. To čo naozaj potrebujem totiž už dávno mám. Perfektných ľudí okolo seba, ktorých mám nesmierne rada a vždy je s nimi zábava. Konečne začínam byť šťastná v tom pravom slova zmysle, snažím sa plniť svoje tajné sny a mám zdravie, čo je pre mňa najdôležitejšie. Tieto veci sa nedajú vyvážiť ničím iným. 
Preto ma často zaujmú citáty, ktoré sú pozitívne a učia ma milovať život taký, aký je a nesťažovať sa stále na niečo. Snažím sa prestať viazať na hmotné veci a zamerať sa skôr na to čo je v mojom okolí. Svet sa predsa nezrúti ak si nekúpim túto sukňu 😄. Myslím si, že to je najväčšia chyba našej mladej generácie. Príliš sa upíname na veci, ktoré v skutočnosti nemajú žiadnu hodnotu. Možno aj preto mi v hlave skrsla myšlienka, pridať Vám tu pár citátov, ktoré som si obľúbila a na konci nájdete malé prekvapenie, pieseň Love my life, ktorú som si veľmi zamilovala a jej text je úžasný. 
Dúfam, že sa zapáči aj Vám a začnete milovať svoj život taký aký je. Musíme prestať myslieť na to aký nie sme a aký by sme mohli byť. Čo keby sme sa zamerali skôr na naše kladné vlastnosti? Asi najlepším príkladom sme my ženy. Často si nahovárame, že sme škaredé a ráno strávime aj hodinu pred zrkadlom aby sme zamaskovali nedostatky. Podľa mňa sme si to všetko iba nahovorili, skúste si povedať, že ste krásne a nemeniť sa každý deň na niekoho iného. Uvidíte, že to zaberie. 😊
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt quotes about a love life
Zdroj: Pinterest Zdroj: Pinterest 
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt the most important things in life aren't things pinterest
Zdroj: Pinterest
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt quotes i am strong because i am
Zdroj: Pinterest

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt how long is forever sometimes just one second
Zdroj: Pinterest Dúfam, že sa Vám tento článok páčil. S pozdravom Vaša Janie♥.

2 komentáre:

  1. To sú naozaj skvelé citáty. Páči sa mi najmä ten prvý :)

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.