Cukrový peeling Pig-nose

marca 11, 2017
Ahojte.

Keď si spomeniem, ako som sa tešila na jarné prázdniny a odpočítavala posledné dni školy do veľkého štartu. Dnes už iba smutne pozerám za seba a spomínam, ako ten týždeň rýchlo zbehol a nestihla som ani polovicu vecí, ktoré som si naplánovala, ale za to som zažila veľa neplánovaných vecí, čo je oveľa krajšie 😊. Oddych som využila naplno, načerpala nové sily a som pripravená znovu začať makať. Netýka sa to len školy, môjho života ale aj blogu. V poslednej dobe to tu trochu povädlo a chcela by som ho opäť postaviť na nohy. Pri upratovaní kozmetiky som prišla na šokujúce zistenie, že už nemám čo recenzovať, keďže v poslednej dobe som kozmetiku prestala nakupovať. Takže budem musieť doplniť moje skromné zásoby o pár nových prírastkov. Tento týždeň možno viacerých z Vás čaká maturita, tak držím pršteky aby ste to zvládli. 😉

Dnes by som Vám chcela bližšie predstaviť jedného krásavca s ktorým som sa stretla asi pred mesiacom a zamilovala som sa. Nebojte sa, reč nie je o žiadnom človeku, ale o cukrovom peelingu proti čiernym bodkám od značky Holika Holika. Túto značku už zrejme poznáte, na blogu nie je žiadnou novinkou. Asi pred pol rokom som Vám predstavila čistiace náplasti proti čiernym bodkám a dnes prišiel na rad ďalší krásavec. Neviem prečo, ale týmto obalom proste nikdy neviem odolať. Možno aj preto ma táto značka láka čoraz viac.
Balenie na začiatku vyzeralo dosť malé, keďže som si zvykla skôr na "tekuté" peelingy v tube, no tento je iný. Po otvorení som zacítila krásnu cukríkovú vôňu. Trošku ma zaskočila konzistencia, taký tuhý peeling som ešte nikdy nemala a popravde na začiatku sa mi s ním zle pracovalo. Nevedela som ho nabrať na prsty, niekedy som nabrala málo, inokedy zase veľa. Po určitom čase som si zvykla a dnes sa na mojej nemotornosti iba smejem. V každom prípade peeling je dosť hustý a tuhý. Na zadnej strane balenia je pre zdatnejších návod, no bežní ľudia, ktorí týmto "háčikom a čiaročkám" nerozumejú si musia pomôcť s vlastnou hlavou.


Peeling obsahuje malinké kryštáliky cukru, ktoré sa postupne rozpustia a vstrebú do pokožky. Výsledkom je krásna pokožka zbavená mazu a odumretej kože. Pravdupovediac, účinok proti čiernym bodkám som nezaznamenala. Síce pleť vyčistí, a tak pomáha pri prevencií vzniku čiernych bodiek, ale s už vzniknutými si veľmi nevie poradiť. Avšak aj tak by som ho nevymenila za iný a to aj vďaka krásnej cukríkov vôni, ktorú som si zamilovala.


Poznáte túto značku? Máte skúsenosti s nejakým výrobkom? Čo by ste mi poradili v boji proti čiernym bodkám? Už naozaj neviem, čo by pomohlo. 

Vaša Janie♥


2 komentáre:

  1. Mňa zaujalo najmä to rozkošne balenie:)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. V H and M mali kedysi malinovú masku. Tá jediná mi vedela pár pórov vytiahnuť. Inak jedine návšteva kozmetičky. Momentálne používam bahno z mŕtveho mora a tiež to nič nerobí.
    Bianka

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.