Haul Avon

apríla 23, 2017
 Ahojte.
Spomínam si, keď som začínala s blogom, každý mesiac vychádzali pravidelné články typu "Čo som si objednala z Avonu". Na toto obdobie spomínam s veľkou nostalgiou, aj keď to nebolo až tak dávno, keď som o blogovaní nemala ani tušenie. Roztrasené slová a dievča, ktoré dovtedy nevedelo vyjadriť svoje dojmy, pocity či skúsenosti. Od tej chvíle sa môj život otočil. Začala som spoznávať život aj z pohľadu iných ľudí vďaka ich článkom, dostala som možnosť spolupracovať s niektorými skvelými ľuďmi. Istý čas som bola súčasťou projektu Bloggazine, kde som mala možnosť spoznať skvelé baby a doteraz niektoré z nich veľmi obdivujem a fandím im. Vrátim sa však späť k mojej začiatočníckej nostalgií a dnes si ju týmto článkom trošku pripomenieme.


Sprchové gély značky Avon príliš neobľubujem. Nemajú takú intenzívnu vôňu a na pokožke ich vôbec necítiť, no ak sú v akcii niekedy ich prihodím k nákupu. Tento má celkom zaujal svojou sviežou vôňou v ktorej cítim zelený čaj a citrusy. Bude ideálny na horúci letný deň.


 Kakaové maslo je klasika, ktorá sa mi nikdy nezunuje. Milujem tú vôňu a hydratácia je tiež na jednotku. V posledných rokoch mám problémy so suchými rukami a nie je to príjemný pocit. Krém sa rýchlo vstrebáva do pokožky (aj keď si nanesiem hrubú vrstvu) a necháva ruky krásne hydratované. Čo sa týka balzamu, s hydratáciou nemám veľké skúsenosti, keďže nemám suché pery. Kúpila som si ho viac-menej len kvôli krásnej vôni.


Prišla som na to, že v poslednej dobe mám tendenciu nakupovať každý parfém/toaletnú vodu, ktorú uvidím. Pomaly, ale isto som sa stala závislá na nových vôňach, a tak sa ani nečudujem, že v mojej zbierke pribudli až dve. Jedna osvedčená klasika, ktorú milujem a jedna novinka.  Avon Silky Soft Musk ma zaujala svojou vôňou. Musím však povedať, že v katalógu voňala úplne inak. Keď som ju prvýkrát ovoňala, povedala som si, že toto som si určite neobjednala. Na môj vkus je príliš sladká a výdrž je len niekoľko hodín, no samozrejme od toaletnej vody som ani nič iné nemohla čakať.


Mala som už niekoľko verzií tejto vône a musím povedať, že pre mňa je v širokej ponuke Avonu bezkonkurenčne najlepšia. Musím uznať, že je ťažšia a vhodná skôr na chladné obdobie (úprimne, je koniec apríla a ešte pred pár dňami snežilo, takže sa nebojím toho, že ju už nevyužijem 😄). Mám rada takéto výrazné vône, ktoré vydržia aj celý deň, takže ja som maximálne spokojná.


Doteraz som netušila, že niečo také, ako transparentná ceruzka na pery existuje. Mala som problém zladiť odtieň rúžu s odtieňom ceruzky. Vyriešila som to touto ceruzkou a som maximálne spokojná. Plní svoj účel (najmä pri tmavších odtieňoch rúžov) a dokonale poslúži aj ako podklad pod rúž.

Objednávate z Avonu? Čo ste si naposledy kúpili vy?
Vaša Janie♥

4 komentáre:

 1. Little Black Dress je najlepšia a najúžasnejšia :) :) úplna topka pre mňa :) keď som si minule objednala celý set, priateľ mi zobral krém na ruky, že výborný :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Avon mám rada a dosť často si z neho objednávam, môj favorit je zelené sérum na vlasy. :)

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Z Avonu vůbec nenakupuji, ale měla jsem možnost vyzkoušet ten kakaový krém na ruce a byl parádní. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja mám rada sprchovacie gély z Avonu :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár!

Používa službu Blogger.